Wish List 0

Catpower 1752 Tilki Kuyruğu Testere 900 W

577,70 TL

  • Marka: Catpower
  • Ürün Kodu: CATPOWER 1752
  • Stok Durumu: Stok Tükendi

Etiketler: Catpower 1752 Tilki Kuyruğu Testere 900 W

Ürün Detayları

Catpower 1752 Tilki Kuyruğu Testere 900 W


Emniyetli Tetik Sistemi

Emniyetli tetik düğmesine basılı iken testere aktif duruma gelmeyecek böylece sizi ve sevdiklerinizi tehlikelerden korumuş olacaktır. Kullanmadığınız zamanlarda emniyet tetik sistemini aktif hale getirerek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.


Güçlü Motor

900 Watlık motor gücüne sahip olan bu testere size uzun süre kullanım imkânı sağlayacaktır. Uzun süre çalıştığında bile ısınma yapmayacak bir üründür. Ayrıca dakikada 0-3000 devir yapan tilki kuyruğu testere ile işleriniz hızlanacaktır. Elektronik hıza sahiptir.


Tutuş Kolaylığı

Konforlu tutuş sağlayan tutma kolu sayesinde işlemlerinizi yaparken eliniz rahat edecek ve rahatsızlık hissetmeden çalışabileceksiniz. Bu tutuş kolaylığı ve konforu yaralanmaları da en az seviyeye indirecektir.Dönebilir Gövde

3 farklı pozisyonda 180 dereceye kadar dönebilen gövdesi sayesinde farklı açılarda kesme işlemini gerçekleştirebileceksiniz. Dönebilen gövde ve farklı zeminleri kesmeyi sağlayan farklı üç adet uç sayesinde farklı zeminlerde farklı şekiller ile kesme işlemi yapmanız kolaylaşacaktır. Her kesim işlemini yapabileceğiniz bir testeredir.


Ayarlanabilir Hız

Hızı ayarlamayı sağlayan tetik sayesinde testereyi istediğiniz hız ile çalıştırabileceksiniz. İşleminize göre veya keseceğiniz ürüne göre istediğiniz hız ile kesme işlemini gerçekleştirebileceksiniz.


Uç Değiştirme Kolaylığı

Farklı zeminlerde kesme işlemi sağlayan bir adet kemik testere, bir adet ahşap testeresi ve br adet demir testeresi bulunmaktadır. Üç adet yedek bıçak testere ile birlikte gelmektedir. Bu uçları değiştirmek istediğinizde hiç zorlanmayacaksınız kolaylıkla istediğiniz ucu takıp işinize devam edebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.